Anasayfa
Kaliteli, Güvenilir, Hızlı Servis
364 00 88
440 46 20
275 13 83

Uzman Teknisyenler:
Verdiğimiz hizmetin kaliteli olması adına alanında uzman teknisyenler ile çalışıyoruz.

Donanımlı Araçlar:
Tüm servis araçlarımızda sorununuza anında çözüm sağlayabilecek her türlü yedek parça ve donanım bulunmaktadır.

1 Yıl Garanti:
Servisimiz tarafından çözülen sorununuzla ilgili her türlü yedek parça ve işçiliğe 1 yıl garanti veriyoruz.

Aynı Gün Servis Hizmeti: Öğlen 13:00'a kadar bildirilen arızalara aynı gün servis hizmeti sunuyoruz.

İZMİR BORNOVA SERVİSİ

Dayanıklı tüketim malları denince akla gelen beyaz eşya ve ısıtma-soğutma konusunda sizlere hizmet veren merkez servis her türlü sorununuzu çözmek için işin uzmanı çalışanları ile hizmetinizdedir. Bizlere daha rahat ulaşabilmeniz adına faaliyet gösteren internet adresimiz ile de sizlere daimi hizmet vermek için titizlikle çalışmalarımız devam etmektedir. Merkez servis olarak ürünlerinizi satış sonrası desteklemenin yanı sıra, her türlü arıza, kullanım zorluğu gibi problemlerinizde sizlere sınırsız hizmet vermekteyiz. Beyaz eşya problemlerinde tereddütsüz arıza kaydı bırakabileceğiniz servisimiz ile sizlere anında dönüş yapılmakta ve sorunun giderilmesi için uzman ekibimizle çalışmaktayız. Arıza kaydı bırakıldığı andan itibaren aksama olmadan alacağınız hizmeti, güler yüzlü ekibimizle taçlandırmayı kendimize bir görev biliriz.

Beyaz eşyanızın arıza sorunla ilgili olarak cihazınızın kullanım kılavuzunda ve sitemizde yer alan basit ve normal arızaları kendi başına giderebilme bölümlerini gözden geçiriniz. Beyaz eşyalardaki bazı arızalar basit ve genelde kullanıcı hatalarından dolayı yaşanmaktadır. Sitemizde bulunan basit arızaları giderme linklerine tıklayarak bu yöntemleri öğrenebilir ve servisimizi aramadan belkide sorunu çözebilirsiniz!

İzmir Yetkili Servis

Yukarıda bulunan basit arıza giderme yöntemlerinin işe yaramadığını gördüğünüz ve arızayı kendi başınıza halledemeyeceğinizi düşündüğünüz anda servisimizi arayarak teknik destek alabilirsiniz. Deneyimli müşteri hizmetlerimiz cihazınızdaki basit arıza giderebilmeniz için size bazı tavsiyelerde bulunabilir. Arızayı telefon desteği ile birlikte çözemediğimiz durumlarda servis uzmanımız, size cihazınızdaki yaşanan olası arızalar ve arızaların giderilme yöntemleri ve tamir maliyetleri konusunda bilgi vererek isteğiniz doğrultusunda size servisi bakım ve onarım hizmeti sunmak için harekete geçecektir.

ZİYARETÇİ BİLGİLERİ

Şu Anda
: 1

Bugün
: 33

Toplam
: 32520